İade ve İptal Koşulları

İade ve İptal Koşulları

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa ya da değiştirme isterseniz aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Değişim ücretlerinin tamamı alıcıya aittir.

Giyim ve Aksesuar Ürünleri İçin;

 • Ambalajı ve çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, vs.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır.
 • Hijyen kuralları çerçevesinde olan ürünlerde iade yapılmamaktadır.
 • Kullanılmamış, üzerinde leke vb. hasar olmamalıdır.
 • Kargo teslim tarihinden itibaren (14) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

Diğer Ürünler İçin;

 • Ürün hiç açılmamış, teslim alındığı şekilde olmalıdır.
 • Kargo teslim tarihinden itibaren (14) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

Özel Koşullar

 • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir.
 • Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orijinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ve orijinal faturası ile geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.
 • Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Garanti Koşulları

 • Sipariş verdiğiniz tüm ürünler son paketleme işlemi yapılamadan önce kalite standartlarımız gereği gerekli tüm kontrolleri kayıt altına alınarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti adına uyguladığımız bu yöntem ile deforme olmuş veya arızalı ürünlerin müşterilerimize kargo ve kurye ile göndermeden önce her siapariş için ayrı ayrı uygulanmaktadır. Ancak kargo firmalarında ki personel hatalarından kaynaklanabilen durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir.
 • Kargo ve kurye firmalarının gönderileri taşıma esnasında oluşabilecek arızalar için, siparişinizi teslim aldığınızda ürününüzün deforme veya titreşim özelliklerinin çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Çalışmayan veya kusur oluşan ürünler hakkında kargo-kurye yetkilisine tutanak tutturup, ürünün bize iade edilmesini sağlamalısınız.
 • Arızanın gönderiyi teslim aldıktan sonra tespit edilmesi durumunda ürünü kesinlikle kullanmadan bize gönderebilir ve değişimini veya para iadesini talep edebilirsiniz.
 • Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ürünün kullanılmadan iade edilmesidir. Kalite standartlarımız gereği her gönderi de uyguladığımız gönderim kontrollerini, iade edilen ürünlerde de uygulamaktayız. İade gelen ürünlerin kameralı kayıt sistemleri altında paket açılış işlemleri yapılmakta ve ürünün kullanılıp kullanılmadığı marifetli ışıklar ile rahatlıkla anlaşılmaktadır.
 • Kullanılmış bir ürünü sizin kullanmak istemeyeceğiniz gibi firma olarak da kullanılmış bir ürünü başka bir müşterimize göndermemiz kesinlikle söz konusu dahi değildir. O yüzden iade etmek istediğiniz ürünü kullanmadan iade etmeniz durumunda müşteri hizmetleri görevlisi çalışma arkadaşlarımızın ürünün iadesi konusunda size hızlı bir şekilde karşılık verecektir.